Skočit na obsah Bechyně

Bechyně

Památky

Turistické informace

Zajímavosti

Penzion Golf
Cena od: 600 Kč os./noc
Penzion U Růže
Cena od: 300 Kč os./noc
Přidat hotel 
Víte že…

Víte, že se v Nelahozevsi u Prahy narodil Antonín Dvořák? Turisty, jež se sem přijedou podívat na jeho rodný dům a renesanční zámek, zaujme také zdejší „Dvořákova stezka“ zaměřená na geologii, paleontologii, ekologii, historii a ochranu přírody.
Poděkování:

Fotografie:

Zvláštní poděkování za možnost publikování profesionálních fotografií náleží firmě Digital video a foto Josefa Hapatyky z Bechyně, s jehož fotografiemi se již několikrát mohli návštěvníci jihočeských památek setkat na poutavých a zajímavých výstavách, například při prezentaci unikátních třírozměrných snímků.

Již v roce 1987 byla v Týně nad Vltavou firma jako jedna z prvních zaregistrována pod obchodním názvem "Video-Foto" a tak jí bylo umožněno, sice v omezeném rozsahu, začít podnikat v oboru fotografie, filmu a videa. Po roce 1989 pod novým obchodním názvem AIR-FOTO(studio) začala pracovat již bez omezení. V té době byla významná část její činnosti zaměřena na leteckou fotografii a film a proto tento název. Po úplné digitální modernizaci videostudia a fotografického vybavení jsem změnil název naší firmy na DIGITAL VIDEO A FOTO.

Naše adresa:

Digital video & foto
Josef Hapatyka
e-mail: hapatyka@post.cz

Za poskytnutí fotografií Bechyně a okolí dále děkujeme městu Bechyně, jmenovitě p. Bendovi z městského úřadu. Použité snímky poházejí z fotogalerie na http://www.mestobechyne.cz/modules/fotogalerie/fotogalerie.php.

Dále byly použity fotografie z databáze CzechTourism.

Mapy:

Použité mapy pochází z http://supermapy.centrum.cz